Mutfak Dolabı İmalatı

Mutfak Dolap Fiyatları

Bu bölümde tüm mutfak modelleri fiyatları bulabilirsiniz, İmalat ve montaj yaptığımız mutfak modellerinin ürün seçeneklerini sizlerle paylaşıyoruz. İmalat yaptığımız tüm mutfak modelleri kaliteli ürün ve malzemelerden yapılmaktadır.

Akrilik Mutfak Dolabı Fiyatları 2022 1.900 TL, Çizilmez Akrilik Kapak Fiyatı 2.200 TL

Akrilik kapaklı mutfak dolabı alacaksanız, Çizilmek kapak modelini almanızı tavsiye ederim, Akrilik kapaklı mutfak modeli imalatın da kullandığımız, Malzemeler sırasıyla gövde MDF lam olarak kapaklar, Akrilik kapak modeli, Çekmece rayları frenli modeli samet, Kapak menteşeleri frenli samet model, kulpları müşteri belirler. Arkalık 5.mm sıralanan şekilde imalat yaptığımız, Akrilik mutfak dolapları fiyatları (Normal kapak) 1.900 TL (Çizilmez akrilik kapak) 2.200 TL, olarak fiyatlandırılır.

Mat Lake Mutfak Dolabı Fiyatları 2.300 TL, Parlak Lake Mutfak Dolabı Fiyatları 2.500 TL

Özel boyalı lake mutfak dolabı fiyatları diğer modellere göre fiyat olarak, yüksektir. imalatı ve masraflı bir mutfak dolabı modelidir. Lakin mutfak dolabının bir numarasıdır. 2 Çeşit lake kapak modeli vardır parlak ve mat her ikide tercih edilen modeldir. İmalatı ise gövde MDF lam olarak kapakları lake kapak modeli çekmece rayları frenli modeli samet kapak menteşeleri frenli samet model kulplar seçilecek. Arkalık 5.mm sıralanan şekilde imalat yaptığımız, Mat lake mutfak dolap fiyatları M2 2.300 TL, Parlak lake mutfak dolabı fiyatları M2! 2.500 TL olarak müşterilerimize sunmaktayız.

Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet İle Tadilat Dekorasyon İşlerinde Öncü Firma, (İSTANBUL TADİLAT)