Kadıköy Ev Tadilatı Ustası

Kadıköy Ev Tadilatı Ustası

Kadıköy ev tadilat firması olarak siz değerli müşterilerimize yüksek kalitede hizmeti ev ve iş yerlerinize getirmeyi hedefleyen bir firma olma yolunda, Kadıköy de yaptığımız tüm tadilat dekorasyon işleri referanslarımızdır. Tadilat ve dekorasyon işlerinde geniş hizmet potansiyeline sahip olan firmamız, profesyonel tadilat ustaları mimari proje ile hizmet vermekteyiz. Kadıköy ve bölgesine mutfak tadilatı, banyo tadilatı, anahtar teslim tadilat işleri, Üretim ve imalat bölümümüzde başlıca mutfak dolabı imalatı, mobilyaya dair tüm imalatlar, mutfak tezgahı imalatı gibi daha pek çok alanda tadilat ve dekorasyon hizmetleri sunmaktayız.

Kadıköy ev yenileme tadilat fiyatları 200,000 TL

Kadıköy ev tadilatı fiyatları piyasa şartlarına göre mümkün mertebe güncel tutarak siz müşterilerimizin bütçenize uygun ekonomik maliyetli çözümler üretiyoruz. Sizlere tadilat fiyatları konusunda yegane tavsiyemiz olan, ve evinizi yenileme tadilat yapacak iseniz firmamızdan, Kadıköy ev yenileme tadilat fiyatı almadan nihai kararınızı vermemenizdir. Sizlere vereceğİmiz, fiyatlar ekonomik ve maliyet açısından sizlere faydalı olacaktır. Kadıköy ev yenileme tadilat fiyatları orta kalite ürün ve malzemelerle yapacağımız, (Kadıköy ev tadilatı maliyet fiyatları) 200,000 TL, olarak sizlere sunmaktayız.

  1. Mevcut eski zemin ve duvarlarda döşeli olan seramiklerin sökümü ve molozların atımı daha sonrasında kara sıva ile düzeltilmesi!
  2. Yeni yapılacak olan banyo ve tuvalet tamiratının pis ve temiz su tesisatının yenilenmesi yapılır.
  3. Eski Evlerde mevcut da bulanan elektrik tesisatının komple elden geçmesi tüm ev tadilatların da kontrol edilmesi en önemli işlerdendir.
  4. Tadilat yaptığımız evlerde genel olarak salon ve mutfak bölümünde uyguladığımız, asma tavan ve ışık bandı işleri istenilen yerler yapılır.
  5. İşin ehli sanatı bilen özkan usta başta olmakla beraber uzman kadromuz ile seramik döşeme işlerini sonlandırılır.
  6. İmalatını kendimiz yaptığımız, Mutfak dolabı ve tezgah modelleri bire bir istediğiniz model ve tarzda yapılmaktadır.
  7. Yenilen evinizde odalara döşenecek parkeler, (ÇAMSAN) marka olup renk seçmeniz yeterli olacaktır. Oda kapıları kendi imalatımızdır siz sadece oda kapısı modelini bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır.
  8. Duvara gömme klozet, siyah renk camlı duş kabini, banyo dolabı aynalı, bataryalar ve musluklar, elektrik prizleri montajları test edilerek montaj yapılır.
  9. Tadilatı biten evin müşterimizin istediği kalitede ve renk de boyanarak sonlandırılması evi müşterimize teslim ederek hayırlı olsun deyip anahtarı teslim ederiz.
Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet İle Tadilat Dekorasyon İşlerinde Öncü Firma, (İSTANBUL TADİLAT)